Среда, 26.06.2019, 13:59
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
ФХ МЕТЕОРИТ
Основное меню
Друзья сайта
Корзина
Ваша корзина пуста
Поиск
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

мочевин-к


«Мочевин-К»

новітній клас супердобрив

(патент №45214А 15.05.2002)

 

В багато раз ефективніше по дії та врожайності традиційних добрив:  «Карбамід», «Мочевина», «Аміачна селітра»…

Основною складовою частиною є органічні кіслоти трикарбонового циклу в поєднанні з органічним азотом. Має три вида «К1», «К2», «К6».

«Мочевин К1»(базове добриво) – посилює кореневу систему, біомасу рослин та їх імунну систему. «Мочевин К2» - сприяє розвитку додаткових пагонів та плодів, зменшує потребу рослин в волозі майже вдвічі, забезпечує дружнє дозрівання. «Мочевин К6» - для напівсухого протруєння насіння (1л на 1т), що забезпечує дружні сходи та більш розвинуті рослини.  

Один літр «Мочевин К1» по своїй ефективності дорівнює 100кг аміачної селітри або 10кг кристалону чи гумісолу, 1 літр «Мочевин К2» дорівнює 3кг декстрелу, 1л «Мочевин К6» - 2л «Марсу». А витрати набагато менше. 

Крім своїх властивостей «Мочевин К» в бакових сумішах з другими препаратами (фунгіцидами, гербіцидами, мікроелементами, традиційними добривами – карбамід, селитра…) «проводить» їх в клітку рослин, чим робить їх системними та змушує  їх працювати набагато ефективніше, тобто зменшує їх  витрати, дає економію коштів більш 20-30 грн/га.

 На основі добрива «Мочевин К» розроблена технологія дробного живлення рослин (внесення разом з «Мочевином» 8-10л/га «Карбаміду»…), що дозволяє відмовитися від внесення селітри, а вживання «Мочевину» разом з «Гаупсином» дозволяє відмовитися від засобів хімзахисту рослин.

Переваги впровадження супердобрива «Мочевин К»:

- ніяких додаткових витрат на підживлення, так як протруєння насіння та позакореневе підживлення проводиться в бакових сумішах одночасно з хімобробкою;

- повністю розчиняється (розбавляється) у воді без додаткових витрат праці та сумісне з усіма засобами захисту рослин;

- ніяких витрат часу та легка доступність при приготуванні бакових сумішей;

- не має баластних та шкідливих елементів (Cl,F та інш.);

- не шкідливе для довкілля та грунтових вод, так як не вимивається та не фільтрується в грунті опадами та зрошенням;

- рентабельність від впровадження складає від 980(ячмінь) до 10000(картопля, томати) відсотків;

- винесені в плоди кореневою системою азотні сполуки перетворює в вуглеводи, крохмали та білки.

 

 

Вони застосовували «Мочевин К»

 

"Вирощую ярий ячмінь. Цього року посіяв більше 100 гектарів. Насіння перед сівбою обробив К6, а весною підживив К1. За рекомендацією виробника, залишив контрольну смугу посіяного. І бачу: там, де з добривом "Мочевин-К", - на 8 центнерів більша врожайність. Василь Дудченко, (8-050-655-95-27), Скадовськ.

"У нас, в Криму, останній весняний дощ пройшов 26 березня. Для агрономів - коментарі тут зайві. Так ось, "Мочевин" ми вносили разом з гербіцидами. На озимій пшениці і ячменю. Послуговувалися рекомендаціями виробника. Як результат - маємо пшениці по 40-42 центнера з гектару. Без весняного дощу! При цьому на десять днів раніше зібрали урожай, що, зрозуміло, допомогло увійти в період літніх дощів без втрат… ". Ілля Олександров, ТОВ "Племзавод Кримський" (8-050-344-85-44), Крим.

 "Вирощую овочі - огірки, томати, капусту, столові буряки на площі 30 гектарів. Четвертий рік використовую "Мочевин". Досвід показує багато переваг від його застосування. Зокрема, рослини розвиваються рівномірно і добре. Наприклад, цього року в нас 40 хвилин йшов град. Від рослин залишилися лише стебла. Та минуло небагато часу, як листя відновило ріст. І рослини перебувають у доброму стані".Валентин Юженко, Клинці Кіровоградської області.

 "Обробляв насіння гороху добривом "К-6". Контроль показав, що оброблене насіння збільшило корінь у два рази". Віктор Кульбачний, (8-097-342-14-20), ФГ "Акрон", Миколаївська область.

"Вперше використав "Мочевин" на посівах ріпаку. Результатом вражений! Урожай виявився у два рази вищим від контрольної ділянки". Микола Прищепов, (8-096-817-60-50), ф/х "Свєтлий путь", Кіровський р-н, Крим.

"Мочевин" другий рік використовую на посівах соняшника, ячменю, сої. Зокрема, торік соняшник обробив "К-6". Роботою добрива задоволений. Бо бачу вищу урожайність, ніж на площах батька, який теж фермер". Олександр Гриценко, (8-067-560-64-03), ф/г "Олександр" Дніпропетровська область.

 

Застосування «Мочевин К» в Новомосковському районі Дніпропетровської області у 2009 році

 

- ФГ «Гайворонський А.І.». Застосував «Мочевин» на кукурудзі. На полі, де росла кукурудза, за все літо не было жодного дощу. Кукурудза на той частині поля, де було вжито «Мочевин», була вище на 20-30см і дала врожай, а кукурудза, где «Мочевин» не вживався, врожаю не дала зовсім. Підтримую подальше застосування «Мочевину». Гайворонський Анатолій.

- ФГ «Метеорит». Провели іспит «Мочевину» на виноградніку та  в саду разом з другими засобами хімзахисту. Вперше за 5 літ плодоношення на винограднику не було ніяких хвороб, значно поліпшився стан саду. Незважаючи на сильні дощі на початку вересня, сад зелений, здоровий. І це при тому, що через посилення дії засобів хімзахисту та добрив, проведено на 2 обприскування менше в порівнянні з 2008 роком. Навесні застосовували «Мочевин К1» на саджанцях винограду. Корнева система развинулася в 2 рази краще, ніж без «Мочевину». Жавнерко Михайло (8-097-27-34-590).  

 

 

 

Рекомендується слідуюча технологія застосування добрив класу «Мочевин-К» (по повній програмі):

 

Томати: 1кг. насіння засипати в поліетиленовий пакет та влити в нього 50мл. К6, перемішати. Насіння висіяти на протязі 10 днів. Як зійшло, в фазі 5-6 листків, обприскати 0,2 - 1% водним розчином К1, в нормі 1 літр на гектар. Коли відцвіла перша кісточка обприскати другий раз К1. Як побурів перший помідор, обприскати К2 з розрахунку 2л на гектар. Очікуваний ефект: дозрівання на дві неділі раніше, перший збір плодів в два рази більше, загальний збір більше на 60-80%.

 

Картопля: 10 мілілітрів К6 розчинити в 10 літрах води та обприскати картоплю перед висадкою або пророщуванням. Як зійшла, обприскати 0,5 - 1% водним розчином (10мл. на літр води). Перед окучуванням обприскати ще раз 0,5 - 1% розчином К1, або в нормі К1 - 1 л/га. Як зацвіла, обприскати 0,5% розчином К2, але не більше 1л на гектар. Очікуваний ефект: врожаю більше на 60%, нітратів в 2 рази менше.

 

Соя, горох: Насіння проінкрустувати 10% розчином К6. В фазі 5 - 6 листочків обприскати 1% розчином К1. Зацвів - обприскати 0,5 - 1% розчином К2 (можна разом з гербіцидом…). Очікуваний ефект: прибавка до врожаю 5-10 ц/га

 

Озима пшениця, ячмінь: Насіння проінкрустувати К6 з розрахунку 1л. на 500кг. насіння. Наприкінці жовтня підживити по листку К1 при нормі 1г/га. Весною в суміш для хімпрополки добавити К2: якщо весна суха - в нормі 0,5л. на га, якщо волога, дощова - в нормі 1 л/га. 

Пшениця ярова, ячмінь: Насіння проінкрустувати К6 з розрахунку 1л. на 1 тонну насіння. При проведенні хімпрополки підживити К1 в нормі 1 л/га, по флаговому листу підживити К2 в нормі 2 літра на гектар. Очікуваний ефект: збільшення клейковини на 30%, прибавка до врожаю від 5 ц/га до подвійної врожайності.

 

Соняшник,соріз, кукурудза: Насіння проінкрустувати К6 з розрахунку 1л. на 500кг. насіння. В фазі 3-6 листків підживити К1 в нормі 1 л/га, в фазі початку цвітіння підживити К2 в нормі 1 л/га. Очікуваний ефект: прибавка до врожаю 3-10 ц/га

 

Цукровий буряк (столовий, кормовий): 15кг насіння засипати в 38 або 60 літровий бочонок. Взяти 1/2 стакана К6 та розбавити водою до повного. Влити в насіння. Бочонок покласти на бік та 5-6 разів прокачати. Насіння готове до висіву, або затарювання. Як зійшло в фазі 5 - 6 листків, підживити К1, зімкнулось листя в рядках - підживити К1 (в нормі 1 л/га). Як зімкнулось листя в міжрядді підживити К2 в нормі 1 л/га. Ефект: прибавка врожаю 35-67 ц/га, цукру на 1.2% більше.

 

Ріпак, гірчиця, гречка: Насіння проінкрустувати 10%-вим розчином К6. Осінню (якщо озимий) в фазі 3-5 листків підживити К1 в нормі 1 л/га, весною (квітень) підживити К1 в нормі 1 л/га, як зацвів - підкормити К2 в нормі 1 л/га. При підживленні в бакову суміш бажано добавити приліплювач (полівініловий спирт…). Очікуваний ефект – 6-12 ц/га.

 

Персик, слива, яблуня, груша, абрикос: Весною, по бруньках підживити К1 в нормі 2 - 3 л/га, через дві неділі  (після цвітіння) підживити К2 в нормі 2 л/га. Через 10 днів знову К2 – 2 л/га. Після сбору врожаю (перед листопадом) - К6 в нормі 2 л/га.

Виноград: В початку сокогоніння підживити К1 в нормі 2 л/га. Початок цвітіння підживити К1 в нормі 1 л/га. Початок гронкоутворення підживити К2 в нормі 1 л/га.  За 2 тижня до визрівання оприскати К6  в нормі 1л/га (для підвищення цукру), після сбору врожаю ще раз К6 в тій же нормі.

         Очікуваний ефект: підвищення врожаю на 10-12 ц/га, цукристості – 0,7-1,5%.

 

Примітки:

1. Якщо лишилось від інкрустації насіння добриво К6, то його можна використати для підживлення рослин по листу. При цьому К6 замість К1.

2. Увага: добрива класу «Мочевин-К» не замінюють традиційні добрива, гербіциди та засоби захисту рослин.  Тому застосовувати їх краще разом в бакових сумішах. За рахунок системності, активізації фотосинтезу, усвоєння азоту повітря через лист вони значно покращують дію останніх та суттєво зменшують їх витрати.

Найбільший економічний ефект від застосування «Мочевин К» отримано при його змішуванні з біопрепаратами типа «Гаупсин», «Триходермін» та з Карбомідом (розроблені окремі інструкції для різних рослин).

3. Вище приведена технологія використання добрив класу Мочевин-К по повній програмі. Та навіть одна з названих операцій дає вагому прибавку врожаю.

 

При одноразовому підживленні найкращий ефект від підживлення в слідуючих фазах розвитку рослин:

Томати: - на початку цвітіння - К1; Картопля: перед окучуванням - К1; Ячмінь: в фазі трубкування - К2; Пшениця: в фазі початку наливу К2; Горох, соя: в фазі бутонізації - К1; Сад - в фазі цвітіння - К1; Виноград: після цвітіння - К1; Інші рослини: в фазі 5 - 6 настоящих листків - К1.

 

        

Ціна 1 літру  «Мочевин К» складає від 38 до 50 грн. у залежності від обсягів та умов купівлі.

1 літр розчину для обробки (при нормі концентрату 1л/га, а води 500 л/га) Вам обійдеться 8-12 копійок. Що може бути дешевше за такою якістю?! 

 

Фасовка «Мочевин К»: пластикові пляшки по 0,5л та 5л.

 
Дробне живлення рослин

 

         Внесення в грунт повної дози мінеральних добрив, розрахованої на прогнозований урожай, часто не дає ефекту за рахунок високої мінералізації грунту, зміни клімату (засухи, повені, пилові бурі), великої кількості недіючої речовини в добривах… У той же час рослини мають унікальні властивості – фотосинтез та живлення через лист, що замінює мінеральне живлення через грунт.

На цьому засноване дробне живлення рослин баковими сумішами, які складаються з добрив «Мочевин-К», біопрепаратів, карбаміду, мікроелементів, та фунгіцидів. Найвищий процент рентабельності отримано за наступними технологічними прийомами:

 

Соняшник  

Перед висівом насіння соняшнику протруювати сумішшю: 10л води, 1л «Мочевин К6», 1л «Триходермін»  - на 500кг насіння.

         Підживлення рослин по листу здійснювати за наступними технологічними прийомами та сумішшю з розрахунку на гектар:

- у фазі четвертого наявного листочка: «Мочевин К1» - 1л, карбамід – 5кг, «Гаупсин» - 1л;

- через 15 днів: «Мочевин К1» – 1л, карбамід – 10кг;

- через 10 днів (висота рослини 40-50см): «Мочевин К2» - 1л, карбаміду – 15кг, «Гаупсин» - 2л.

 

Озима пшениця

З розрахунку на 1 тонну насінневого матеріалу протруювати баковою сумішшю «Мочевин К6» - 1л та «Триходермін» - 1л.

         Підживлення по листу з розрахунку на гектар здійснювати в наступні фази та баковими сумішами:

- у фазі кущення на початку вегетації: «Мочевин К1» - 1л, карбамід (46%) – 5кг, «Гаупсин» - 1л (відмінні результати отримані також при підживленні пшениці цією сумішшю восени – наприкінці жовтня);

- у фазі прапорцевого листа: «Мочевин К»» - 1л, «Гаупсин» - 2л, карбамід – 10кг;

- у фазі воскової стиглості: «Мочевин К2» - 1л; «Гаупсин» - 2л, еарбамід – 10кг.

 

Ріпак

Насіння протруювати «Мочевин К6» та «Триходерміном»  з розрахунку по 1 літру на 500кг.

         Підживлення рослин здійснювати в наступні строки та баковими сумішами:

-         навесні при середньодобовій температурі вище 50С «Мочевин К1» - 1л, «Гаупсин»-1л, карбамід (46%) – 10кг (також відмінні результати отримані при підживленні ріпаку цією баковою сумішшю восени у фазі 4-5 листків)

-         у початковій фазі бутонізації : «Мочевин К2» - 1.5л; «Гаупсин» – 2л; карбамід – 10кг

 

 

Ячмінь

         Насіння протруювати перед висівом: «Мочевин К6» - 1 літр та «Триходермін» - 1 літр на тонну. Підживлення рослин здійснювати у наступні строки та баковими сумішами з розрахунку на гектар:

-         у фазі кущення: «Мочевин К1» - 1 літр, «Гаупсин» - 1 літр, карбамід – 10кг;

-         у фазі прапорцевого листа: «Мочевин К1» - 0,5 літра; «Мочевин К2» - 0,5 літра; «Гаупсин» - 2 літри; карбамід – 10кг.

 

Соя

         Насінневий матеріал протруювати з розрахунку на 1 тонну: «Мочевин К6» - 1 літр; «Триходермін» - 1 літр.

          Підживлення рослин здійснювати у наступні фази та баковими сумішами:

-         у фазі третьої пари листків: «Мочевин К1» - 1 літр, «Гаупсин» - 2 літри, карбамід (46%) – 10кг:

-         через 15 днів обробку тим самим розчином повторювати:

-         після фази цвітіння: «Мочевин К2» - 1 літр, «Гаупсин» - 2 літри, карбамід (46%) – 10кг.

 

Овочеві та інші культури

          Незалежно від виробника насіння та його інкрустації стимуліторами та інш. протруювати насінневий матеріал з розрахунку на 500кг баковою сумішшю: води – 10 літрів, «Мочевин К6» - 1 літр, «Триходермін» - 1 літр.

          У фазі 5-6 повноцінних листочків підживлювати баковою сумішшю з розрахунку на гектар: води, залежно від оприскувача, від 10 до 300 літрів, «Мочевин К1» - 1 літр, «Гаупсин» - 2 літри. У фазі початку плодоутворення: «Мочевин К2» - 1 літр, «Гаупсин» - 2 літри.

 

Виноградники, сади та ягідники

         У фазі початку квіткування, а потім через 15 днів ще раз, обприскувати з розрахунку на гектар: «Мочевин К1» - 2 літри, «Гаупсин» 2 літри. Третій раз, через 15 днів, обприскувати баковою сумішшю: «Мочевин К2» - 1л, «Гаупсин» - 4л на гектар.   

Для боротьби з хворобами та шкідниками обробляти через кожні 15 днів «Гаупсином» з розрахунку 6 літрів на гектар (на 300л води та більше), при цьому хімічні засоби боротьби не застосовуються.

 

        

Ціна 1 літру  «Мочевин К» складає від 38 до 50 грн., «Гаупсину» - від 23 до 30 грн. у залежності від обсягів та умов купівлі.

Фасування «Мочевин К»: пластикові пляшки по 0,5л та 5л.

 


Заказать сайт недорого © 2019
Сделать бесплатный сайт с uCoz